Cumartesi, 08 Ağustos 2020

H Hakkımızda

Mission, Vision

Çatalca Rehberi, İstanbulun arka bahçesi olarak bilinen Çatalcanın ve köylerinin gezilmesi gereken Tarihi, Turistik, Doğal güzelliklerini ve tüm esnafı, iş yerlerini yerli ve yabancı ziyaretçilere duyurmayı ve tanıtmayı hedefleyen bir web sitesidir.

Çatalcada ikamet edenler genel olarak alışverişlerini farklı yerlerden yapmıyı tercih ediyorlar fakat aradıkları herşeyi çatalca içinden ve civarından temin edebilecek durumdalar, bu site ile çatalca esnafını ve firmalarını hedef kitleye ulaştırmayı, ayrıca Çatalcanın kendi halkı ile birlikte yerli ve yabancı turistlerin çatalca esnaf, firmalarından faydalanmasını hedefliyoruz.
Tüm bunları hedeflerken Çatalca genel firma rehberi haricinde ön palanda ve uygun sayfalarda reklam vererek firma veya ürünlerinizi hedef kitleye ulaştırabilirsiniz.

2009 Yılından itibaren faliyetlerini sürdüren www.catalcarehberi.com web sitesini yeni jenarasyon tasarımı ile Çatalcanın tanıtımını yapmak köklü bir Tarihi geçmişi olan ilçemizi geniş kitlelere lanse etmek ve çatalca firmalarını günümüz teknolojisi olan internet platformunda taşıyarak çatalca rehberini oluşturmak.

Aylık Ziyaretciler

Çatalcarehberi.com
0
AYLIK ZİYARETCİLER

Sosyal Medya Takipcileri

catalcarehberi.com
0
SOSYAL MEDYA TAKİPÇİLERİ

AYLIK PAYLAŞIMLAR

catalcarehberi.com
0
AYILIK PAYLAŞIMLAR

SİTE ÇALIŞANLARI

Uğur SavaşKurucu
Reklam
KişiCinematographer/Editor
Esat YılmazWeb Designer