Cumartesi, 15 Mayıs 2021

Stresten Uzak Dinlenme Mekanları

Kullanıcı Oyu: 4 / 5

Yıldız etkinYıldız etkinYıldız etkinYıldız etkinYıldız etkin değil
 

 

 

DOĞA İLE BAŞ BAŞA YEŞİLİN HER TONUNU BULABİLECEĞİNİZ YERLER... ÇATALCA İSTANBULUN ARKA BAHÇESİ DOĞA GÜZELİKLERİNİ VE PİKNİK ALANLARINI KEŞFEDİN.

çatalca istanbulun arka bahçesidir. çatalcada her türlü piknik, mangal,dinlenme tesisleri bulabilirsiniz. çatalcada gezilecek görülecek çok yer vardır, özelikle piknik yerleri , tarihi ve turistik yerler mevcuttur. Çatalca doğa güzelikleri ve yeşillik yerleri ile ünlü bir ilçemizdir. çatalcada et mangal restourantları oldukça fazladır. çatalcada rüzgür gülünden elerkitirik üretim yapılır, çatalcada organik gıda yetiştiriciliği vardır. çatalcada büyük ve küçük baş hayvan yetiştiriciliğide yapılmaktadır. çatalcada doğal organik tavuk yumurtası, inek sütü, mantı sütü her daim bulabilirsiniz. Çatalcada tatlı su balığı yeme yerleri mevcuttur.

 

 İSTANBUL YÜZÜNÜ ÇATALCA'YA DÖNDÜ

Burada katılımcılara kısa bir konuşma yapan Çatalca Belediye Başkanı Cem Kara, "Çatalca'mız yeşiliyle, doğasıyla İstanbul'un akciğeridir. İstanbul artık yüzünü Çatalca'ya dönmeye başladı. Hafta sonlarında artık ilçemize binler, on binler değil, yüz binler geliyor.Çatalca insanı da tüm İstanbul'a gönlünü açmaya hazırdır." dedi. Yapılan konuşmanın ardından Çatalca Belediye Başkanı Cem Kara, yürüyüşe katılanlar ile sohbet etti. Bir başka programı nedeni ile yürüyüşe sonradan katılan Çatalca Belediye Başkanı Cem Kara'nın yanı sıra başlangıçtan bitişe kadar olan kısımda Çatalca Belediye Başkan Yardımcıları Ufuk Akın ve Erhan Güzel de doğa yürüyüşüne katılarak doğaseverlere parkur boyunca eşlik ettiler. Öte yandan yürüyüşe Çatalca'nın sivil toplum kuruluşları başkan ve yöneticileri de katıldı.